Reigo Tiilik

Idee alustada OTG Motorsiga sündis suurema eneseteostuse soovist, mille lisaväärtus on väga isiklik suhe oma töö ja töökeskkonnaga, vastutus oma klientide ees ning võimalus ise kujundada ettevõtet enda ümber, mida varasemalt sellisel määral ei olnud.

Pärast autotehniku erihariduse omandamist Tallinna Tööstushariduskeskuses olen aina rohkem fookust pannud just mootorite remondile spetsialiseerumisele. Viimase kümne aasta jooksul olen töötanud justnimelt mootorite remondi suunitlusega Tõukur OÜs, Autospirit OÜs ja Corsa Motors OÜs, mis kõik on tugevdanud oskuste ja teadmiste baasi, mida kasutan nüüd OTG Motorsi töös.

Erik-Herald Valter

Olen müügi ja turunduse valdkonna taustaga põline Nõmme kasvandik, kellel on alati veres olnud sügav huvi automaailma vastu. Kui Reigo tuli 2017. aastal välja mõttega koos autoremondi ettevõtet alustada, teadsin, et nüüd on õige aeg õhku täis maailmas midagi käega katsutavat püsti panna. Samuti teadsin, et saan omalt poolt lisada väärtust ka meie kontoripoolel, olgu see siis turunduses, müügis, kliendi- ja partnerkommunikatsioonis või muus ettevõtte elukorralduses.

Ettevõtluse kõrvalt tegelen veel Tallinna Ülikoolis haldus- ja ärikorralduse õpingute lõpetamisega.

Ravon Helde

Eluaegne autode ja autospordi huviline, pärit Saaremaalt, kuid elu on toonud siiski mandrile. Samas joones töö ja huvidega omandan autotehnika inseneri rakenduskõrgharidust Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

OTG Motorsis töötamine annab mulle üheaegselt võimaluse töötada, õppida, rakendada ja arendada oma oskusi ning neid kasutada samas ka autospordiga tegeledes.

kontakt info

+372 5855 3717
info@otgmotors.ee